Prihlásiť sa

Saab Klub Puppy Hunters funguje výborne, čo ma osobne veľmi teší, aj keď som sa poslednou dobou nemohol zúčastniť uskutočnených akcíí. Akcií realizovaných samostatne PHSK alebo spoločne s slovenským Saab klubom.

Priaznivci Puppy Hunters sa pravidelne stretávajú aj na svojich Saabeeroch, ktorý sa teraz v januári uskutoční v Bratislave, “U Deda”.

SaaBeer 31.01.2013

Akcií bolo za minulý rok, viac než dosť a prebehli úspešne. V spolupráci oboch bratislavských klubov sa uskutočnilo celoslovenské stretnutie s medzinárodnou účasťou.

Saab Session 2012

Priaznivci a fanúšikovia značky nezabudli ani na výročie konvojov na podporu automobilky Saab, v roku a teraz sa uskutočnilo už tretie stretnutie na Morave, v Ledniciach, ktoré sa stáva peknou tradíciou.

Okrem spomenutých webových stránok oboch klubov, je Saab stredobodom záujmu, okrem mojej stránky, aj na stránke , ktorý je písaný v angličtine a Saab klub je aj zastúpený na Facebooku klubom Puppy Hunters. Ďaľšie informácie ohľadom už uskutočnených akcií ako aj fotogalérie, či to boli akcie RedBull Race na vodnom kanále v Čuňove, výlety našich priateľov na zahraničné zrazy v Čechách, na Morave, Rakúsku, Maďarsku, vo Švédsku alebo v belgickom Spa, nájdete na spomínaných webových stránkach.

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.