Prihlásiť sa
26
Február

Čakanie na rozhodnutie

Written by admin. No comments Posted in: Saab, Saab a ludia
Tagged with , , ,

Čakanie na rozhodnutia bývajú spravidla dlhotrvajúcou nočnou morou. Saab má záujemcov o jeho kúpu a administrátori sa snažia nájsť pre automobilku najlepšie riešenie.

Šumy okolo diania prinášajú aj informácie, ako napríklad vstup spoločnosti BMW do procesu odpredaja Saabu. BMW popri iných záujemcoch má teoretickú výhodu. pretože bol zo strany Saab / Swanu záujem o spoluprácu pri rozvoji a výrobe malých kompaktných áut, ako aj o dodávky iných dielov, či kompletných celkov, najmä motorov.

Nakoľko správcovia konkurznej podstaty – administrátori chcú ale zabezpečiť predaj automobilky s prihliadnutím na jej zachovanie a opätovné spustenie výroby v Trollhättane, ako aj na odpredaj automobilky ako celku, nemusí byť cena rozhodujúcim faktorom pri ich rozhodovaní.

Rozhodnutie o odpredaji by malo byť, podľa predbežných informácií, známe do konca februára 2012. Kto to bude je ťažko odhadnúť, ale väčšina priateľov ako aj priaznivcov Saabu je naklonená na stranu firmy Brightwell, no a možno sa do hry skutočne dostane aj BMW.

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.