Prihlásiť sa

Ako každý rok, jedna z krajín organizuje medzinárodný míting majiteľov, nadšencov a priateľov značky Saab. Tento rok, Fínsky Saab klub pripravil medzinárodné stretnutie, International Saab Club Meeting 2011, ktoré sa uskutoční v dňoch 5 -7 augusta 2011. Registrácia a základné aktivity sú sústredené do hotela Ellivuori v Sastamala, prekrásnej časti kraja Häme. Ubytovacie možnosti su priamo hotel alebo aj v priľahlom kampingu.

Lietajúci Fín Simo LampinenZo známych osobností diania okolo Saabu v minulosti, by sa mal mítingu zúčastniť a byť jednou z prominetných hviezd podujatia pán Simo Lampinen, bývalý veľmi dobrý fínsky jazdec, ktorý so Saabom získaval úspechy na medzinárodných európskych rally podujatiach, v rokoch 1963 az 1976. Simo Lampinen si so svojimi kolegami v rally športe vyslúžili prezývku “Lietajúci Fíni”.

Organizátori pripravili v nadväznosti na míting “pre-tour” akciu, v dňoch 2 až 5 augusta 2011. Akcia začína v Car Museum Espoo, v blízkosti mesta Helsínky a končí návštevou SAAB Muzea v Uusikaupunki.

Bližšie informácie, týkajúce sa stretnutia a samotnej registrácie, sú uvedené na webovej stránke organizátora.

Zdroj: IntSaab2011, Flying Finns

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.