Prihlásiť sa

Časť produkcie náhradných dielov sa obnoví v Trollhättane. Saab Automobile AB Parts nedávno podpísala zmluvu so správcami Saab Automobile AB, ktorá mu umožňuje využívať lisovňu a karosársky závod, vrátane odborných nástrojov, používaných pri výrobe a montáži častí karosérii. Bola taktiež podpísaná druhá dohoda za účelom získania veľkého množstva plne zmontovaných dielov a ďalších komponentov.

Lennart Stahl, generálny riaditeľ spoločnosti Saab Automobile AB častí, povedal: “Tieto dohody, spolu s nedávno uzatvorenými novými zmluvami s kľúčovými dodávateľmi, sú súčasťou komplexného programu s cieľom zabezpečiť pravidelnú dodávku dielov pre vozidlá Saab, a to krátkodobo i dlhodobo.”

Alan Cowan, obchodný riaditeľ spoločnosti Saab Parts UK, povedal: “Je to skvelá správa pre zákazníkov, Saab a naše siete autorizovaných servisov vo Veľkej Británii.

“Teraz, po obnovení výroby v lisovni a autolakovne a keď boli podpísané nové dohody s kľúčovými dodávateľmi, mali by sme sa dostať s dostupnosťou náhradných dielov zpäť na úroveň, na akej boli dodávky pred zastavením výroby v Saab Automobile.

Zdroj: Saab Parts UK

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.