Prihlásiť sa

Brigthwell Holdings pracuje na akvizícii Saabu ako celku.

Ako píšu zahraničné média ako aj švédska tlač, Brightwell je aktuálnym záujemcom o kúpu Saabu, najmä aj ak sú páni z Brightwellu, najmä Ahmed Zamier v kontakte s Victorom Muller. Victor Muller funguje ako poradca a ko sa Zamier vyjadril, hodne sa snaží pomôcť dobrému riešeniu pre Saab. Obdivuhodná je snaha Victora zachrániť Saab.

Všetci zainteresovaní okolo Saabu, vedia, že je to Victorova srdcová záležitosť a nie obyčajný obchod. preto aj viackrát som napísal, že treba počkať s návrhom od Brightwellu, lebo sú jeho prioritou autá s alternatívnym pohonom ako Saab ePower, ale aj má hlavne záujem zachovať stávajúcu štandardnú výrobu áut v Trollhättane. Taktiež sa neponáhlali s ponukou, pokiaľ nebude jasné, koľko, aký objem financií bude potrebné zabezpečiť, ako aj sa páni Manas a Zamier vyjadrili, že budú nasledovať pokyny správcov konkurzu. A aj napriek rozporuplným správam, správa konkurzu vyslala jasný signál, že prioritou je predaj automobilky ako celku a nie žiadne delenia po častiach. Aj z tohoto dôvodu bude a nimi Brightwell rokovať. Najpodstatnejšie je, že si Brightwell uvedomuje, že aj po kúpe, je potrebné zabezpečiť spustenie výroby, v čo najkratšom čase.

Držíme palce Alphanovi Manasovi, Ahmedovi Zamier, aby sa dobrá vec aj z pohľadu pre Saab, podarila.

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.