Prihlásiť sa

We are many, we are SAAB!

Akcia celosvetová, organizovaná priateľmi a fanúšikmi na podporu značky, na celom svete.

Stretnutie v Bratislave sa uskutočnilo s účasťou mnohých priaznivcov značky. Zraz bol na parkovisku pred predajňou distribútora MaH na Panónskej ceste a kolóna absolvovala cestu na Devín a popri nabreží Dunaja do Petržalky. Po dopludňajšom programe, časť našich priateľov sa presunula do Viedne, kde podporili stretnutie Rakúskeho Saab klubu vo Viedni. Stretnutie sa uskutočnilo v priestoroch predajcu Saab v Oberlaa, kde bol areál otvorený k tomuto stretnutiu.

Potešením je, že sa stretnutia zúčastnili oba kluby, Saab Club Slovakia a Puppy Hunters Saab Klub. Hosťami sa stalo aj pár áut od fanúšikov z Moravy Saabunderground.

Konvoj 2012 We are many we are Saab opäť raz poukázal na príslušnosť majiteľov áut, fanúšikov a priateľov Saabu, na súdržnosť aj v ťažkých časoch, ked sa Saabu nedarí. Zároveň je to vyslaný signál potenciálnym investorom, že existuje kontinuita, lojalita a prípadná ich investía je zmysluplná, s ohľadom na budúce obchodné ciele.

Napriek tomu, že Saab je v konkurze, stále žije reálna šanca, že sa podarí zachrániť. Positivne myslenie je našou prednosťou, každý problém je riešiteľný, preto stále dúfame a veríme, ze sa to spoločnými silami podarí.

Poďakovanie patrí Alexovi Königovi z rakúskeho Saab-klubu, priateľom zo Saabclubslovakia, Saabunderground, ako aj našim jazdcom a fandom, z Puppy Hunters Saab Klubu, všetkým ktorí sa stretnutia zúčastnili.

Informacie o priebehu akcie prináša Saabsunited

Fotografie sú k prezeraniu:

Saabism – Bratislava a Viedeň
Rakusky klub – Viedeň
Viedeň
Švédsko
Paris
Tampere

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.