Prihlásiť sa
07
December

V Trollhätane je živo – pôvodná sprava od Tima, ktorý dnes navštívil továreň.

Aj keď sa veci hýbu rýchlo a v Štockholme pokračujú rokovania, továreň v žiadnom prípade nie je tichá a prázdna. Dnes som uskutočnil krátku návštevu vo výrobnom závode, kde bola možnosť pohovoriť si s mnohými zamestnancami a tiež aj s niektorými výrobnými manažérmi.

Nálada je dobrá aj u zamestnancov. Odpoveďou na asi najdôležitejšiu otázka, pretože väčšina ľudí na svete sa pýta, ako to, že títo ľudia ďalej chodiť do práce, aj keď ešte nebola vyplatená, je úplne jednoduchá: Cítia hrdosť z práce, ktorú chcú vykonávať a majú pocit, že tu je ich miesto, kde majú byť. Majú tiež pocit, že sú veci, ktoré proste treba urobiť, s vierou, že majú dôveru v Victora Mullera a riadenie spoločnosti, ktoré cíti, že musí splniť svoju úlohu veľmi dobre.

Továreň v žiadnom prípade nie je tichá, vo vnútri sa tu deje obrovské množstvo aktivít, ktoré väčšinou zahŕňajú rekonštrukciu / prestavbu výrobnej linky na nové nižšie objemy, aby sa prispôsobili novému plánu.

Pracuje sa tiež na príprave realizácie výroby auta Saab 9-5 Sport Combi ktoré je naplánované pre letný trh, za predpokladu, že sa všetko potrebné dohodne v Štokholme. Zaujímavosťou je, že začali prípravy nahradenia výroby Saabu 9-3.

S pocitom dobrej viery vo Victora Mullera a manažment, ktorí pracujú veľmi tvrdo v Štokholme, je vidieť množstvo aktivít v rámci závodu. Moje sebavedomie sa pozdvihlo o 1000% a ak všetko vyjde v Štokholme a ak všetko bude podľa predstáv čo to potrebuje, budú chlapci z výroby dodávať, pretože sú proste úžasní tým, čo robia! Som veľkým optimistom s ohľadom do budúcnosti.

Toľko Tim o svojej návšteve. Článok v neskrátenom originále je dostupný na Saabsunited.

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.