Prihlásiť sa


Vyzerá to, že Saab plánuje party pre tohtoročnú autosalóne v Ženeve. Škandinávska automobilka vysiela svoje pozvanie na párty a tromfom či lákadlom, majú byť automobily, zakryté plachtami. Podľa spoločnosti, bude mať široká verejnosť možnosť získať vidieť nové koncepčné autá z automobilky a súdiac podľa vyššie vsadeného obrázku, to vyzerá, že by to mohol byť návrat k tvaru hatchback, ktorý predznamenáva ďalší Saab 9 -3. Okrem uvedených áut, bude to špeciálna verzia Saabu 9-3 a Saav 9-3 Cabriolet. Samozrejme, bude na stánku Crossover 9-4X ako aj bude vystavený – čerstvo uvádzaný Saabl 9-5 SportCombi.

Podľa nadšencov stránky Saabsunited, vylepšené Saaby 9-3 a 9-3 Cabrioletí, sa vraj predstavia v Ženeve ešte pred 23. februárom. Ako sa dostávame bližšie k dátumu, očakáva sa vidieť množstvo fotografií a viac podrobností, čo modely ponúknu.

Dúfame, že tieto nové modely pomôžu zvýšiť záujem o Saab. V minulom roku švédsky výrobca áut bojoval, aby našiel pohon, potom, čo bol odčlenený od General Motors., lebo predal v USA len 5.445 voyov. Vedenie firmy vytýčilo cieľ – trojnásobok pre rok 2011.

Zdroj: Saab;Autoblog

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.