Prihlásiť sa

UQM Technologies PowerPhase bude dodávateľom elektrického pohonného systému Saab 9-3 ePower počas celého testu.

70 vozidiel Saab 9-3 ePower bude v teste poháňaných elektrickými motormi a regulátormi UQM Technologies.
Dodávky systémov PowerPhase 135kW pre Saab začal v 3. štvrťroku 2010.
Elektrické pohonné systémy pre Saab 9-3 ePower boli už skôr avizované UQM ako objednávka medzinárodnej OEM.
UQM má k dispozícii schválené výrobné linky pre svoje systémy PowerPhase 100 a 135kW, s ročnou kapacitou 40.000 systémov.

Longmont, Colorado: UQM Technologies, Inc (NYSE Amex: UQM), developer-alternatívnych energetických technológií, bol vybraný Saabom, k pohonu jeho elektrického auta Saab 9-3 ePower počas testovania. Počiatočné dodávky začali v treťom štvrťroku 2010 a budú pokračovať v roku 2011.

“Tento príkaz od spoločnosti Saab potvrdzuje našu schopnosť splniť výkonostné, kvalitatívne a cenobé požiadavky medzinárodných automobilových spoločností, pri rozvoji elektrických a hybridných vozidiel,” povedal Eric Ridenour, prezident a generálny riaditeľ UQM Technologies. “PowerPhase 135kW systémy pre Saab sú vyrábané na našich schválených výrobných linkách, s ročnou kapacitou 40.000 systémov. Tieto výrobné linky sú časťou z mnohých krokov, keď sme začali plne pripravovať UQM k rastu z rozvojových programov k naplneniu výroby”.

“UQM PowerPhase 135 kW elektrické pohonné systémy budú pohánať 70 testovacích vozidiel Saab 9-3 ePower. 9-3 ePower program je prvým krokom, smerom k rozvoju potenciálu výroby vozidla Saab. PowerPhase 135kW ponúka výkon 135 kW/181 hp silného elektromotora a s načim pokročilým riadiacim systémom. Saab bude používať náš pohonný systém s jednorýchlostnou prevodovkou a firma zverejnila odhad zrýchlenia na 100 km / h (62 mph) – akcelerácie len za 8,5 sekundy, spolu s maximálnou rýchlosťou 150 km / h (93 mph). Saab začne pokusy testovacej flotily vo Švédsku, na začiatku tohto roka.

“Tešíme sa na spoluprácu s Saab prostredníctvom jeho testovacích automobilov a kvalifikačným programom s našimi elektrickými pohonnými systémami PowerPhase,” povedal Ridenour. “Naša história v oblasti technologických inovácií spočíva v rozvoji elektrických pohonných systémov a v kombinácii s rozsiahlymi inžinierskymi možnosťami, nám dáva jedinečnú výhodu pri podieľaní sa na vývoji a potrebách výrobcov automobilov.”

O spoločnosti UQM Technologies:
UQM Technologies je vývojár a výrobca energericky silných, vysokoúčinných elektrických motorov, generátorov a výkonových elektronických regulátorov pre automobilový, letecký, vojenský priemysel. Hlavný cieľom UQM je vývoj produktov pre alternatívne energetické technológie v sektore, vrátane pohonných systémov pre elektrický, hybridno-elektrické, doplnkové hybridno-elektrické a plne elektrické vozidlá, napájacie príslušenstvo a ďalšie podporné produkty. Ústredie UQM, projekcia, centrum vývoja produktov a výrobná prevádzka sa nachádza v Longmont, Colorado.

Prosím, navštívte www.uqm.com pre viac informácií.

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.