Prihlásiť sa

Benson Kong dňa 21 decembra 2010 10:00

Ak by ste hľadali miesto v nových Saaboch 9-5 alebo 9-3 , teraz je najlepší čas. Saab organizuje skúšobné jazdy, ktoré sa budú konať teraz do 3. januára 2011 a podporí tak nadáciu “Make-A-Wish” (Maj želanie).

Saab sa rozhodol dotáciou darovať 50 dolárov za jednu testovaciu jazdu počas programu Saab Test Drive.

Všetci potenciálni zákazníci jediné čo musia urobiť je vybrať si predajcu a vyplniť registračný formulár a zúčastniť sa skúšobnej jazdy.
“Samozrejme, sme nadšení pomocou týmto deťom a ich rodinám,” povedal Michael Colleran, prezident spoločnosti Saab Cars Severná Amerika. “Sme tiež nadšení, pretože môžeme odmeny rozšíriť na každého, kto využije ponuku – ako často môžete mať pôžitok z jazdy nášho unikátneho škandinávskeho auta, s vedomím, že skutočne pomáhate niekomu v núdzi a pritom nemusíte nič platiť za tento zážitok?”

Taktiež, Michiganský predajca Saabu z Troy sa rozhodol urobiť ďalší krok a podporiť Saab akciou v utorok 21. decembra od 15:00 do 20:00 , poskytnúc trochu viac motivácie k našim kolegom vodičom so sídlom v štáte Wolverine.

Make-A-Wish Foundation poskytuje nádej pre deti so život ohrozujúcimi ochoreniami, prispievajúc ich prianiam prostredníctvom podpory a láskavosti ich blížnych. Charita už udelila viac ako 193.000 dolárov od roku 1980.

Zdroj: Motortrend

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.