Prihlásiť sa


Saab – edícia ‘Dňa nezávislosti’ v roku 2011

Autor: Swade, dňa 15.decembra 2010

Dovoľte mi, aby som Vás vrátil späť do posledného februára a citácie Victora Muller ( priamo na mňa prostredníctvom e-mailu – ” v prípade, že ste prepásli v komentároch … ..

Navrhujem nazvať skutočný záverečný deň, ktorý bude v nadchádzajúcom týždni, Dňom nezávislosti a oslávovať ho rok čo rok.

“Vic” v skutočnosti pisal V. Mullerovi , ktorý bude mať skutočne na starosti v budúcom týždni, keď obchod definitívne uzavrie.
Samozrejmä, akoby mal Deň nezávislosti Saabu vlastne vyzerať, je niečo k zamysleniu, nielen pre Saab, ale i rôzne autokluby po celom svete.
Osobne by som navrhol, že v tento výročný deň, by mohli Saab Kluby po celom svete mohli robiť stretnutia, činnosť, v zmysle tohto výročia a záznamy zo stretnutí by mohli zozbierať a uverejniť centrálne, ako oslavu pre celú spoločnosť. Ale to je len môj nápad. Čo je tvoj?”.

“Navrhujem nazvať skutočný záverečný deň, ktorý bude v nadchádzajúcom týždni, Dňom nezávislosti a oslavovať ho rok čo rok.”

Presne, ako to bude vyzerať, je v tomto bode trochu nejasné. Ale zdá sa, že existujú plány ako osláviť deň nezávislosti Saabu, aj s obmedzeným počtom vozidiel, vyrobených špeciálne pre túto príležitosť. Názov “Deň nezávislosti Edition” je to, čo som počul, ale nie je definitívny.

Šepká sa, ale uvediem, čo som počul.

K dispozícii bude v limitovanej edícii 365 vozidiel, plus jedno za každý rok nezávislosti od GM. Takže pre rok 2011 ich bude vyrobených 365 + 1 v rámci Edície Deň nezávislosti – IDE. Pre rok 2012 ich bude 365 + 2, atď.

Sú prvé náznaky, že autá Saab 9-5 budú zahrnuté do edície, ale veci boli tak trochu zamotané, že nebolo zrejmé či aj Saab 9-3 bude zahrnutý (tj. bola by zmes 9-5 a 9-3, v celkovom počte 366 kusov pre rok 2011).

Budem vás priebežne informovať, ak budem vedieť viac, ale znie to zaujímavo. Výročie nezávislosti Saab od GM je plánované na 23. februára, 2011.

Vďaka Djup Strupes.

Toľko príspevok Stevena Wade na Saabsunited. Skutočne je Saab jedinou značkou, kde sa majitelia a fanúšikovia značky odhodlali vyjadriť svoj nesúhlas s politikou majiteľa (v tomto prípade amerického koncernu GM) a ako vieme, v januárovom týždni presne 17. januára 2010 sa konali protesty po celom svete – Saab Konvoj + SAVE SAAB, ako aj dňa 23. februára sa predaj konečne úspešne realizoval, čím Saab začal písať ďaľšiu kapitolu, svojej bohatej histórie. Akcia Save Saab – Konvoj mala úspech po celom svete.

Zdroj: Swade_Saabsunited

Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

You must be logged in to post a comment.